LOT 9
Sierk Schröder (1903-2002), Studie van handen
Sierk Schröder (1903-2002)
Studie van handen
gesigneerd en gedateerd in potlood (rechtsonder)
houtskool en waterverf op papier, 23x19 cm (met lijst: 71x51 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Sierk Schröder (1903-2002)
Studie van handen
25 Mar 2024
Netherlands, Hague