LOT 12
Sierk Schröder (1903-2002), Vruchten
Sierk Schröder (1903-2002)
Vruchten
gesigneerd en gedateerd (rechtsonder)
potlood en aquarel op papier, 23x29 cm (met lijst: 49x57 cm)
25 Mar 2024
Netherlands, Hague
Sierk Schröder (1903-2002)
Vruchten
25 Mar 2024
Netherlands, Hague