LOT 2726
General Art and Antique Sale
Sierlepel, Paul de Vries, Gouda, 2001
bak in bladvorm en slingerde steel, gemerkt met meesterteken P.P.N.C. de Vries 1991 - Almere/Mierlo/Schoonhoven, 1e gehalte,
l 18 cm, 43 gr.
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
l 18 cm, 43 gr.
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam