LOT 5080
Siete Koch (hedendaags), groen-bruingeglazuurde keramiek vaas, gemonogrammeerd in het glazuur en gemerkt Koch, Holland, 27 x Ø 17 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht