Past - No Sale Price
Lot 5080

Siete Koch (hedendaags), groen-bruingeglazuurde keramiek vaas, gemonogrammeerd in het glazuur en gemerkt Koch, Holland, 27 x Ø 17 cm
Timed
13 Sep 2020
Sale Price
Past - No Sale Price
Location
Netherlands, Utrecht