LOT 555

Silvano Bozzolini (1911-1998) , Zonder titel (1A)

Painter / Artist / School

Silvano Bozzolini (1911-1998)

Technique / Size

collage en potlood op papier, 25x26 cm (36x36,5 cm incl. lijst)

Signature / Dating

gesigneerd en gedateerd 'Bozzolini 1A 2/87' (linksboven)

29 Mar 2023
Netherlands, Hague

Painter / Artist / School

Silvano Bozzolini (1911-1998)

Technique / Size

Signature / Dating

29 Mar 2023
Netherlands, Hague