Silver
Lot 20002 Silver
Description
2 db ezüst (Ag) Teás kanna két csészével és aljjal, Bécs, XIX. sz. vége. Poncolt, jelzett, dianás jelzéssel, csont betéttel. 1170 g 20x25 cm 1780 g Kanna 31x25 cm
04 May 2024
Hungary, Budapest
Lot 20002 Silver
Description
04 May 2024
Hungary, Budapest