LOT 6104662
Skænk af finéret palisander. Monteret med senere ben. H. 82, 140 x 45 cm. Nøgle medfølger ikke. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker.
03 Nov 2021
Denmark, Roskilde
03 Nov 2021
Denmark, Roskilde