LOT 6114763
Skænk af lakeret mahogni
Skænk af lakeret, fineret og massivt mahogni, skydelåger i front, bag hvilke hylder og udtræksbakker, kehlet kant. H. 87, B. 150, D. 44 cm. Fremstår med almindelige brugsspor og overfladiske mærker. Nøgler medfølger.
30 Nov 2021
Denmark, Copenhagen
30 Nov 2021
Denmark, Copenhagen