LOT 6114763

Skænk af lakeret mahogni

Skænk af lakeret, fineret og massivt mahogni, skydelåger i front, bag hvilke hylder og udtræksbakker, kehlet kant. H. 87, B. 150, D. 44 cm. Fremstår med almindelige brugsspor og overfladiske mærker. Nøgler medfølger.

30 Nov 2021
Denmark, Copenhagen

30 Nov 2021
Denmark, Copenhagen