LOT 6081958

Skænk af teaktræ 1950/60'erne

Skænk af teaktræ 1950/60'erne, front med 4 skydelåger bag hvilke hylder samt 4 skuffer forneden. H. 112 L. 195 D. 44 cm. Alm. brugsspor, enkelte mærker og ridser.

26 Sep 2021
Denmark, Roskilde

26 Sep 2021
Denmark, Roskilde