LOT 6105152
Skrivebord med plade og skuffegreb af teak, stel af bøg, 1950'erne. Nøgle medfølger. H 77, 138 x 84 cm. Brugsslitage, nogle ridser og skrammer samt skuffer binder.
01 Nov 2021
Denmark, Roskilde
01 Nov 2021
Denmark, Roskilde