LOT 3211646
Small bowl in celadon, 20. Jh.
Description
Stoneware, craquelé celadon glaze Dm. cca 13.5 cm.Show more
Condition
Minimal glaze losses.
31 Mar 2024
Germany, Hamburg
Description
Condition
Minimal glaze losses.
31 Mar 2024
Germany, Hamburg