LOT 1928
Soezen hengselmandje ajour opengewerkt met opgesoldeerde parelranden zilver.
Nederland, s`Gravenhage, D.J.Aubert, 1992, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, H - Lichte gebruikssporen. H 16cm x B 20,5cm x D 14,5cm, 264,4 gram, 925/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal