LOT 1900
Soezen mand boot model met ajour opengewerkte versieringen en opgesoldeerde parelranden zilver.
Nederland, 1917, keurtekens: leeuw, minerva, onleesbaar meesterteken, H - gebruikssporen. H 8cm x B 21,5cm x D 12,5cm, 189,7 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal