LOT 1922
Soezenmand ajour opengewerkt model met meegegoten rocailles en bloemen decoraties zilver.
Nederland, keurtekens: leeuw,minerva, onleesbaar meesterteken - Gebruikssporen. H 3cm x B 21cm x D 16,5cm, 185,4 gram, 835/1000.
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal
07 Mar 2019
Netherlands, Klaaswaal