Soffbord glas & aluminium 2000-tal
Runt soffbord med två glastoppar i marmorerat och härdat glasRam och ben i svartlackad metallHöjd: 45 cmDiameter: 80 cmKonditionsrapport: Mindre obetydligt slitage, inga övriga anmärkningar------------------------------Coffee table glass & aluminum 2000sRound coffee table with two glass tops in marbled and tempered glassFrame and legs in black lacquered metalHeight: 45 cmDiameter: 80 cmCondition report: Minor insignificant wear, no other remarks