Sofie MULLER (1974)
Description:
Sofie MULLER (1974)
Movement of the heart.
Sculpture patinated bronze.
Movement of the heart.
Sculptuur gepatineerd brons.
Provenance: Benefietveiling ten voordele van het Project Gentbrugse Meersen
No auction fees to pay, geen veilingkosten te betalen
Opbrengst 100% voor het project Dimensions: 14.5 x 11 x 9 cm
Description:
Sofie MULLER (1974)
Movement of the heart.
Sculpture patinated bronze.
Movement of the heart.
Sculptuur gepatineerd brons.