LOT 182
Spaanse kastanjehouten sidetable met rechthoekig blad waaronder 2 laden met gestoken front, rustend op poten verbonden door smeedijzeren regel, 17e/18e eeuw, h. 80, br. 160, d. 68
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum
07 Oct 2020
Netherlands, Hilversum