LOT 166
Spaanse kastanjehouten tafel met rechthoekig blad waaronder laden met gestoken front, rustend op poten verbonden door smeedijzeren regel, 17e eeuw, h. 80, bladmaat 168 x 75 cm
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum
29 Jun 2021
Netherlands, Hilversum