LOT 140
Spaanse noten tafel met rechthoekig bladtafel, rustend op stel rijkgestoken poten verbonden door smeedijzeren stangen, 17e eeuw, h. 76, bladmaat 162 x 92 cm
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum
27 Jun 2022
Netherlands, Hilversum