LOT 145
Spaanse vruchtenhouten kist versierd met panelen in het front, 17e/18e eeuw, h. 82, br. 159, d. 74 -beschadigingen, achterpoot los-
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum
21 Apr 2021
Netherlands, Hilversum