LOT 2353
General Art and Antique Sale
Spanje, polychroom geschilderd loden sculptuur van kindje Jezus, 18e eeuw;
Geplaatst op houten sokkel. (beschadigingen)
h. 24,5 cm
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam
h. 24,5 cm
[1]
30 Apr 2024
Netherlands, Amsterdam