Speglar barockstil Italien 1900-tal (2 st)
Två stycken spegalr i barock-stil med dekorrerade ramar i konstmassaMärkt: Made in Italy Totalmått:Mått spegelglas:Konditionsrapport: Mindre obetydligt slitage, inga övriga anmärkningar ------------------------Mirrors baroque style Italy 20th century (2 pcs)Two mirrors in baroque style with decorated plastic framesMarked: Made in ItalyOverall dimensions:Mirror glass dimensions:Condition report: Minor insignificant wear, no other remarks