LOT 42
Spiro, Georges - Fleur
Spiro, Georges (1909-1994)
Pologne / Poland
Fleur
Huile sur toile, signée en bas à gauche Spiro
Dimension:
16" x 13"
41 x 33 cm
Spiro, Georges (1909-1994)
Pologne / Poland
Fleur
Oil on canvas, signed on lower left Spiro
Dimension:
16" x 13"
41 x 33 cm
28 Mar 2023
Canada, Montreal
Spiro, Georges (1909-1994)
Pologne / Poland
Fleur
Dimension:
16" x 13"
41 x 33 cm
Spiro, Georges (1909-1994)
Pologne / Poland
Fleur
Dimension:
16" x 13"
41 x 33 cm
28 Mar 2023
Canada, Montreal