LOT 6104668
Spisebord af finéret palisander med hollandsk udtræk, 1960'erne. H. 73, 90 x 90/180 cm. Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker.
03 Nov 2021
Denmark, Roskilde
03 Nov 2021
Denmark, Roskilde