LOT 5319

Staande Guanying. China. Porselein. Mantel versierd in de kleuren van de Famille Rose met ooievaar en bloempjes.

Description EN
Standing Guan'in.
Chinese porcelain. Famille Rose decor, gilt head, hands and chest. Hands restored.
20th century work.

Beschrijving NL
Staande Guanying. China.
Porselein. Mantel versierd in de kleuren van de Famille Rose met ooievaar en bloempjes. Hoofd, borst, handen en tenen verguld. Handen gerestaureerd.
Zegelmerk onderaan.

Description FR
Guanying. Chine.
Porcelaine. Manteau décoré dans les couleurs de la Famille rose avec héron et fleurons. Tête, poitrine, mains et orteils dorés. Mains restaurées. Sceau au revers de la base.
Size: H.: 83 cm

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Standing Guan'in.
20th century work.

Beschrijving NL
Staande Guanying. China.
Zegelmerk onderaan.

Description FR
Guanying. Chine.
Size: H.: 83 cm

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp