Staande Madonna. Spanje. 18de eeuw. Hout, gepolychromeerd. Zilveren kroontje. Scepter van latere datum.
Description EN
Standing Madonna. Spain. 18th century.
Wood, polychromed.
Silver crown.
Sceptre of a later date.
Beschrijving NL
Staande Madonna. Spanje. 18de eeuw.
Hout, gepolychromeerd.
Zilveren kroontje.
Scepter van latere datum.
Description FR
La Vierge à l'Enfant Jésus. Espagne. 18ème siècle.
Bois polychromé.
Couronne en argent.
Scèptre de date postérieure.
Size: H.: 69 cm
Description EN
Wood, polychromed.
Silver crown.
Sceptre of a later date.
Beschrijving NL
Hout, gepolychromeerd.
Zilveren kroontje.
Scepter van latere datum.
Description FR
Bois polychromé.
Couronne en argent.
Scèptre de date postérieure.
Size: H.: 69 cm