Staande figuur op sokkel. China. 19de/ 20ste eeuw. Brons, sporen van verguldsel en oranje rode beschildering.
Description EN
Standing figure on base. China. 19th/ 20th century.
Bronze, traces of gilding and orange-red painting.
Beschrijving NL
Staande figuur op sokkel. China. 19de/ 20ste eeuw.
Brons, sporen van verguldsel en oranje rode beschildering.
Description FR
Figure sur socle. Chine. 19ème/ 20ème siècle.
Bronze, traces de dorure et de peinture rouge orange.
Description EN
Beschrijving NL
Description FR