LOT 5152

Staanklok. William Dobbie/ Falkirk. Schotland. Ca. 1800. Mahonie. Met biezen in citroen. Messing wijzerplaat met

Description EN
English longcase clock. Mahogany. Lemon wood rims.
Brass dial with gilt copper fittings.
Signed 'Will(iam) Dobbie/Falkirk'.
Scottish work, ca. 1800.

Beschrijving NL
Staanklok. William Dobbie/ Falkirk. Schotland. Ca. 1800.
Mahonie. Met biezen in citroen.
Messing wijzerplaat met verguld koperen beslag.

Description FR
Horloge gaine de corridor. William Dobbie/ Falkirk. Ecosse. Ca. 1800.
Acajou. Filets en bois citronnier.
Cadran en laiton, avec appliques en cuivre.
Size: 222 x 47 x 24 cm

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Scottish work, ca. 1800.

Beschrijving NL

Description FR
Size: 222 x 47 x 24 cm

29 Sep 2021
Belgium, Antwerp