LOT 0118

Stanislav Lolek (1873-1936)

BOROVÁ LADA NA ŠUMAVĚ
1933
Olej na plátně, 55,5x70,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "LOLEK ST. 33". Rámováno.
Stav A.
Stanislav Lolek - v roce 1895 vstoupil na Akademii v Praze. Studoval u Mařáka a po jeho smrti přešel k A. Slavíčkovi. Člen SVUM spolu s J. Uprkou. Představitel Mařákovy krajinářské školy.

English Title:
Stanislav Lolek (1873-1936)

English Description:
BOROVÁ LADA IN ŠUMAVA
1933
Oil on canvas, 55,5x70,5 cm, signed and dated lower right "LOLEK ST. 33". Framed.
Condition A.

Deutsch Title:
Stanislav Lolek (1873-1936)

Deutsch Description:
FERCHENHAID IM BÖHMERWALD
1933
Öl auf Leinwand, 55,5x70,5 cm, sign. und dat. rechts unten "LOLEK ST. 33". Gerahmt.
Zustand A.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno

BOROVÁ LADA NA ŠUMAVĚ
1933
Stav A.

English Title:
Stanislav Lolek (1873-1936)

English Description:
BOROVÁ LADA IN ŠUMAVA
1933
Condition A.

Deutsch Title:
Stanislav Lolek (1873-1936)

Deutsch Description:
FERCHENHAID IM BÖHMERWALD
1933
Zustand A.

05 Dec 2020
Czech Republic, Brno