Stanislav Lolek (1873-1936)
BOROVÁ LADA NA ŠUMAVĚ
1933
Olej na plátně, 55,5x70,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "LOLEK ST. 33". Rámováno.
Stav A.
Stanislav Lolek - v roce 1895 vstoupil na Akademii v Praze. Studoval u Mařáka a po jeho smrti přešel k A. Slavíčkovi. Člen SVUM spolu s J. Uprkou. Představitel Mařákovy krajinářské školy.
English Title:
Stanislav Lolek (1873-1936)
English Description:
BOROVÁ LADA IN ŠUMAVA
1933
Oil on canvas, 55,5x70,5 cm, signed and dated lower right "LOLEK ST. 33". Framed.
Condition A.
Deutsch Title:
Stanislav Lolek (1873-1936)
Deutsch Description:
FERCHENHAID IM BÖHMERWALD
1933
Öl auf Leinwand, 55,5x70,5 cm, sign. und dat. rechts unten "LOLEK ST. 33". Gerahmt.
Zustand A.
BOROVÁ LADA NA ŠUMAVĚ
1933
Stav A.
English Title:
Stanislav Lolek (1873-1936)
English Description:
BOROVÁ LADA IN ŠUMAVA
1933
Condition A.
Deutsch Title:
Stanislav Lolek (1873-1936)
Deutsch Description:
FERCHENHAID IM BÖHMERWALD
1933
Zustand A.