LOT 63
Starkvinsglas, Tyskland, 1700-tal
Stomme med spiralvriden dekor i rött och vitt. Fotnaggar. (Höjd 13,5)
04 Jun 2023
Sweden, Borlange
04 Jun 2023
Sweden, Borlange