LOT 201
Stel 2e gehalte zilveren broekstukken van de Walcherse dracht, Hollands gekeurd 19e eeuw.
Conditie: sporen van gebruik en restauratie.
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg
25 Oct 2021
Netherlands, Middelburg