LOT 17
Stel eiken gestoken armstoelen
Stel eiken gestoken Louis XVI-stijl armstoelen bekroond met strik motieven, bekleed met gestreept velour afgezet met siernagels, eind 19e eeuw.
28 Mar 2023
Netherlands, Diemen