LOT 4380
Suikerbak zilver.
Uitgevoerd als kolenkit model met gegraveerde versieringen. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, ZII - gebruikssporen en deukjes. 182 gram, 835/1000. Afm. H 11 cm. Geschatte opbrengst: € 90 - € 150.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal