LOT 4388
Suikertang zilver.
Groot model voorzien van gedreven versieringen. België, 19e eeuw, keurtekens: minerva, 2, onbekend meesterteken - gebruikssporen. 40 gram, 835/1000. Afm. L 18 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal