LOT 89

Suite de Palissy, France XIXème siècle. Plat... - Lot 89 - MJV Soudant

Suite de Palissy, France XIXème siècle. Plat en majolique au décor du baptême du Christ par saint Jean Baptiste. Dimensions : 47 x 38 cm. Trois petits manques au rebord.
NL: Suite de Palissy, Frankrijk XIXe eeuw. Majolica schaal versierd met de doop van Christus door Johannes de Doper. Afmetingen: 47 x 38 cm. Drie kleine gaatjes op de rand.

23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes

23 Jan 2022
Belgium, Gerpinnes