Superbe negentiende eeuwse neoclassicistische bijzettafel, zgn guéridon, met voet in rijkgesculpteerd en gedoreerd hout en met rond blad in marmer met fijningelegde motieven ||superb 19th Cent. neoclassical occasional table, so called guéridon, with...
Superbe negentiende eeuwse neoclassicistische bijzettafel, zgn guéridon, met voet in rijkgesculpteerd en gedoreerd hout en met rond blad in marmer met fijningelegde motieven ||superb 19th Cent. neoclassical occasional table, so called guéridon, with richely sculpted and guilded wooden base and its marble top with finely inlaid motives