LOT 94

Suske en Wiske. De Tartaarse Helm. Groot formaat, gekartonneerde luxe editie. Oplage van 100 genummerde exemplaren. Uitg

Description EN
Suske en Wiske. 'De Tartaarse Helm'. Large-format hardcover special edition, published in an edition of 100 copies. Published by De Baeke. Complete with numbered and signed screenprint (framed). Very good condition.

Beschrijving NL
Suske en Wiske. De Tartaarse Helm. Groot formaat, gekartonneerde luxe editie. Oplage van 100 genummerde exemplaren. Uitgave De Baeke. Volledig met de genummerde en gesigneerde zeefdruk (ingelijst). Zeer goede staat.

Description FR
Suske en Wiske. 'De Tartaarse Helm'. Édition de luxe grand format, cartonnée. Édition de 100 exemplaires numérotés. Publié par De Baeke. Complet avec une sérigraphie numérotée et signée (encadrée). Très bon état.
Size: 415 x 365 mm, 745 x 565 mm

05 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR

05 Dec 2021
Belgium, Antwerp