Suzanne Hartmans (1969), Connectie
Suzanne Hartmans (1969)
Connectie
gesigneerd, getiteld en gedateerd 2013 (verso)
beschilderd hout in baklijst, 55x55 cm (incl. lijst)
Herkomst: Aangekocht in 2013 bij Galerie de Vierde Dimensie, Plasmolen.
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Suzanne Hartmans (1969)
Connectie
29 Apr 2024
Netherlands, Hague