Suzanne Hartmans (1969), Connectie

Suzanne Hartmans (1969)

Connectie

gesigneerd, getiteld en gedateerd 2013 (verso)

beschilderd hout in baklijst, 55x55 cm (incl. lijst)

Herkomst: Aangekocht in 2013 bij Galerie de Vierde Dimensie, Plasmolen.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Suzanne Hartmans (1969)

Connectie

29 Apr 2024
Netherlands, Hague