LOT 83
TAGE HANSSON
Oljemålning på duk. Stilleben med tulpaner i vas. Signerad och daterad 1928. 62x50 cm.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona