LOT 137
TAKARMATUR
Modern design, Sputnick-modell, 1960/70-tal. Höjd 100 cm. Märken, repor, en kupa limmad.
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona
19 Jun 2018
Sweden, Landskrona