LOT 54
(Roma 1935 - Roma 1988)
Rimini
1985
acrilico su tela
cm 100x100
firmato e datato
Rimini
1985
acrylic on canvas
100x100 cm
signed and dated
09 Dec 2019
Italy, Milan
(Roma 1935 - Roma 1988)
Rimini
1985
acrilico su tela
cm 100x100
firmato e datato
Rimini
1985
acrylic on canvas
100x100 cm
signed and dated
09 Dec 2019
Italy, Milan