T.F.J. (Dick) Carlier (Hillegersberg, geb. 1939)
T.F.J. (Dick) Carlier (Hillegersberg, geb. 1939), 'Interieur van de Hillegondakerk in Hillegersberg', gesigneerd 'Dick Carlier' en gedateerd '98' r.o. Geannoteerd in de litho: 'Hillegondakerk-Hillegersberg', en in potlood de oplage '200/31' (nr. 31 van 200) l.o.
Afmeting: Lithografie, 40 x 30 cm