LOT 41

T.F.J. (Dick) Carlier (Hillegersberg, geb. 1939)

T.F.J. (Dick) Carlier (Hillegersberg, geb. 1939), 'Interieur van de Hillegondakerk in Hillegersberg', gesigneerd 'Dick Carlier' en gedateerd '98' r.o. Geannoteerd in de litho: 'Hillegondakerk-Hillegersberg', en in potlood de oplage '200/31' (nr. 31 van 200) l.o.

Afmeting: Lithografie, 40 x 30 cm

14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam

14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam