LOT 88
TIDNINGSHYLLA
Betsad bok. Modern design, 1940/50-tal. Höjd 68, bredd 44 cm. Repor, märken.
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona
25 Sep 2018
Sweden, Landskrona