LOT 127
TORBJÖRN AFDAL, SOFFBORD
Jakaranda. Retro, 1960-tal. Bruksbo, Norge. Höjd 55 cm, skivans mått 149x80 cm. Repor och märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona