LOT 28
TORE ELDH, LJUSSTAKAR, TVÅ PAR
Silver. Göteborg, 1950/60-tal. Med fyllda fötter. Höjd 18-20 cm. Smärre bucklor.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona