[TOULOUSE]
Missae defunctorum cum suis rubricis ex missali romano desumptae et seorsim positae ad majorem commoditatem ecclesiarum in quibus pro defunctis frequentius celebratur.
Tolosae, apud Gaspardi Henault, typographi & bibliopolae, in vico Mutationum, 1745Petit in-folio, 32 pp., complet mais intérieur accidenté. Grande gravure au Canon de la Messe. Reliure de parchemin rigide, dos lisse. Dimensions: 225 x 240 mm.
Absent de: Adam, Claudine. Catalogue de la production imprimée à Toulouse au XVIIIe siècle (1739-1788). La base CCFr recense les exemplaires de 1693, 1732 et 17446.