LOT 54

TRALLES (Balthasar Ludovic).

Usus Opii Salubris et Noxius, in morborum medela solidis et certis principis superstructus. Vratislaviæ [Vratislavie alias Breslau], Sumptibus Caroli Godofredi, Meyeri, 1757 & 1759, & Vratislaviæ, Sumptibus Ioannis Ernesti Meyeri, 1760 & 1762. 4 parties en 2 volumes in-4°, basane, dos à nerfs (reliure de l’époque).
Un portrait de l’auteur en frontispice.
De la bibliothèque J. Bapt. Lions, avec ex-libris.
Petits accidents aux reliures ; rousseurs

02 Jul 2022
France, Monaco

02 Jul 2022
France, Monaco