LOT 3
TROEDS, MATBORD
Jakaranda. Modern design, 1960-tal. Höjd 74, diameter 115 cm. Två iläggsskivor a 40 cm/st medföljer. Smärre repor och märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona