LOT 451

Tafelsecretaire in de vorm van een likeurkelder. Napoleon III periode. Perelaar en gezwart hout met 'Boulle'-inlegwerk

Description EN
Writing box shaped like a liquor box. Napoleon III period.
Pearwood and ebonised wood, copper and red-tinted tortoiseshell 'Boulle'-inlaid.
Lid with scalloped rims. On four gilt feet. Round handles on the side.
Traces of use.

Beschrijving NL
Tafelsecretaire in de vorm van een likeurkelder. Napoleon III periode.
Perelaar en gezwart hout met 'Boulle'-inlegwerk van koper en rood getinte schildpadschelp.
Deksel met robbellijsten. Op vier vergulde pootjes. Ronde handvaten op de zijkant.
Gebruikssporen.

Description FR
Secrétaire de table en forme d'une cave à liqueur. Epoque Napoléon III.
Poirier et bois noirci avec incrustations 'Boulle' de cuivre et d'écaille teinté rouge.
Couvercle à bords godronnés. Sur quatre pieds dorés. Anses rondes sur le côté.
Traces d'usure.
Size: 28 x 35 x 26 cm

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Traces of use.

Beschrijving NL
Gebruikssporen.

Description FR
Traces d'usure.
Size: 28 x 35 x 26 cm

07 Oct 2021
Belgium, Antwerp