Tafelvitrine. Iepenhoutfineer. Openklapbaar bovenblad. Vier cilindervormige poten x-gewijs verbonden met in het midden e
Description EN
Empire period elmwood table display case on four legs. Gilt fittings. Traces of wear.
Beschrijving NL
Tafelvitrine. Iepenhoutfineer. Openklapbaar bovenblad. Vier cilindervormige poten x-gewijs verbonden met in het midden een lier. Verguld beslag. Empire periode. Gebruikssporen.
Description FR
Table vitrine. Epoque Empire. Bâti en orme. Dessus redressable. Quatre pieds en cylindre liés en x avec lyre au centre. Montures dorées. Traces d'usage.
Description EN
Beschrijving NL
Description FR