LOT 389

Tafelvitrine. Iepenhoutfineer. Openklapbaar bovenblad. Vier cilindervormige poten x-gewijs verbonden met in het midden e

Description EN
Empire period elmwood table display case on four legs. Gilt fittings. Traces of wear.

Beschrijving NL
Tafelvitrine. Iepenhoutfineer. Openklapbaar bovenblad. Vier cilindervormige poten x-gewijs verbonden met in het midden een lier. Verguld beslag. Empire periode. Gebruikssporen.

Description FR
Table vitrine. Epoque Empire. Bâti en orme. Dessus redressable. Quatre pieds en cylindre liés en x avec lyre au centre. Montures dorées. Traces d'usage.

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN

Beschrijving NL

Description FR

07 Dec 2021
Belgium, Antwerp